Best prima luiers, maar niet van topkwaliteit, en ze vallen relatief klein. Ik kan me niet voorstellen dat ze twee kindjes mee kunnen.
Ik had maat 2 gekocht in de hoop tot zindelijkheid ermee toe te kunnen, maar we hebben ze van 6-10kg gebruikt, toen werden ze al aan de krappe kant, het klittenband ging achteruit en de rand aan de buik krulde vaak wat naar binnen wat irritatie veroorzaakte.
Als je een beperkt budget hebt zijn het prima luiers, maar als je iets meer kan besteden zijn Hu-Da bamboeluiers van betere kwaliteit en zitten slanker.
Goed betaalbare luier die goed zn werk doet.
Na heel wat testen little lamb bamboe gekocht als maatje 2. De luiers vallen slank tussen de benen en passen prima onder de one size overbroekjes die we in huis hebben (bambinex, totsbots, mother ease, blumchen). De luiers drogen iets trager (2 dagen) dan dezelfde maat bambinex of bamboozles en voelen stugger aan na het drogen op het wasrek. Even over elkaar wrijven helpt. Soms zie ik een afdruk van de luier op de billen, eventueel kan de fleeceinlegger dat voorkomen. We hebben 30 stuks maat 2 en wassen om de 3 dagen. We konden deze luiers kopen voor 8.5€/st, dit gaf voor ons de doorslag. De luiers passen prima vanaf 8kg (anders een echte luierkont). De wastabs zijn handig in gebruik. De ingenaaide booster is even wennen. Wij hopen hier nog lang plezier van te hebben.
Goed absorberende luier. Moeten nog wel geboost worden als nachtluier bij wat grotere kinderen (vanaf ruim 1 jaar). Maatvoering valt erg klein. Klittenband is duidelijk minder aan het worden nu bij tweede kind in de luierperiode (bij alleen gebruikt als nachtluier en ongeveer 1 keer per week in de was).
Geven ook best wel striemen bij per ongeluk iets te strak omdoen.
Favoriete luier! Goede prijs/kwaliteit verhouding en hele goede pasvorm. Maat 1 past mijn dochter van 5 kilo prima. Voor de nacht is de absorptie niet genoeg, maar overdag is de luier perfect. Ik heb er 20 en dat is genoeg om 2x per week te wassen (omdat ik ‘s nachts totsbots bamboozles gebruik). Na het wassen duurt het 24 uur voordat de luiers droog zijn. Ze voelen wel een beetje stug maar door het inlegvel maakt dat de baby niks uit.
We hebben in het begin gebruik gemaakt van ll maat 1 bamboe en mircovezel. Slanke luier, goede stieken . Fijne aanschafprijs. Droogtijd in winter binnen (16graden boven,) was 2 dagen, wat ik verwacht had. De microvezel was soort reserveluier, als ik wat laat was met wassen en de droogtijd van de bamboe. Nam zeker minder op, maar met juiste overbroekje geen lekagge. Droogtijd heel snel, vond zd ideaal erbij.
Nadeel van LL is het klittenband. Maar geheel aan prijs kwaliteit een super luier
Na een lange zoektocht bij deze uitgekomen. Ik vind ze fantastisch! Ze houden het makkelijk 4-5 uur vol en s nachts met 3 laags bamboe inlegger minstens 13 uur. We hebben nooit last van lekkage. De fleece inleggers erbij geven een droog gevoel en de poep blijft er mooi op liggen zodat je dat makkelijk eraf kan wippen en doorspoelen.
Drogen duurt aan de lijn wel lang, dus ik gebruik de wasdroger.
Ze zijn ook erg goedkoop in vergelijk tot anderen, dus zeker het proberen waard!
Zeer tevreden over deze luier. Ik gebruik deze dagelijks in combinatie met de overbroekjes van Little Lamb, ik heb nooit lekkage. De luiers nemen veel urine op, hierdoor kunnen ze lang om blijven. De luiers hebben een lange droogtijd nodig, zeker een dag.
Een hele fijne bamboe luier in een fijne prijscategorie. De luier neemt voldoende op voor overdag met om de 4 uur verschonen. In de nacht samen met de 3-laagse booster van Little Lamb voldoende voor 13 uren. De meegeleverde fleece inlegger zorgt voor een droger gevoel. De luiers zijn makkelijk om te doen en vallen bij het kruis redelijk smal. Als de luiers niet in de wasdroger gaan dan drogen ze in +- 1.5 dag à 2 dagen. Maar zo blijven de elastieken, het klittenband en de luiers zelf wel veel langer goed. Voor 1 week luiers met 2x in de week wassen heb ik voldoende aan 20-24 wasbare luiers van Little Lamb. Met deze luiers heb ik zelden lekkage!
Prettige luier. Makkelijk om te doen. Het klittenband en wastabs zijn van matige kwaliteit helaas. Maar een handig persoon kan er ook snaps op zetten en het klittenband verwijderen. Pasvorm is voor mijn zoontje prima.
De luier droogt erg traag, toch wel zo'n 2 dagen, en hij wordt snel ruw / hard. Heel even kort in de droger,dan is hij weer lekker zacht.
Maat 1 in gebruik nu 3 maanden. Voor deze luier gekozen i.v.m. slanke pasvorm bij lang dun zoontje en vanwege de goedkope prijs. Ze gaan bij ons de droger in, hierdoor lekker zacht, anders aan de drooglijn lange droogtijd (1,5-2 dagen) en dan worden ze ook ruwer. De wastabs klittenband is inderdaad van matige kwaliteit, denk niet dat dit nog een kind meegaat.
Wij hebben maat 1 in gebruik gehad in de eerste maanden. Op zich fijn luiertje. Voelt wel al snel ruw aan en het klittenband wordt snel slecht, ook als het goed op de wastabs gedrukt wordt.
Ik had maat 1 in huis voor de newborn periode, maar vond de luier in eerste instantie veel te groot vallen. Ondanks dat de luier goed absorbeert, valt de kwaliteit tegen. De luier voelt al gauw stug aan en het klittenband blijft niet lang mooi.
Het lijken dus voordelige luiers, maar ze zijn veel minder duurzaam dan andere, duurdere systemen zoals Petit Lulu of Huda die veel slanker vallen en veel langer mooi blijven en toch ook veel opnemen.
Wij hebben maat 3 in gebruik gehad. Was prima te gebruiken al bij 10 kg (wel slank meisje). Absorptie meer dan voldoende. Droogtijd ong 24 uur in de winter. Goede prijs-kwaliteit. Deden niet onder voor de bamboozles. Nadeel van deze luiers is dat ze bij aanschaf nieuw lekker zacht en fluffy zijn. Alleen bij gebruik snel ruwer worden ala badstof. Ook laat het velcro snel los van de wastabs, waardoor er vaak een booster of andere luiers aan bleven hangen.
Een fijne luier die door de fleece inleggers ook redelijk droog blijft voelen bij de billen. Ik gebruik de luiers nu al zeker 2 jaar voor 2 kinderen. Het klittenband is wel van slechte kwaliteit. Deze heb ik inmiddels vervangen.
Samenvatting reviews
Bedankt voor het delen van jouw ervaring!
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
(15 reviews)Review verzonden
Bedankt voor het delen van je ervaring